Angajat la vulcanizare (cu si fara experienta)

  • Autoshina
  • Chisinau, Moldova
  • 02 окт, 2020
Сменный график работы Автомобили Транспорт Рабочий персонал Водители Услуги, Сервисное обслуживание

Описание работы

VĂ OFERIM:
 - Salariu: 9000 lei -15000 lei in dependenta de volumul de vanzari si sezon
 - Program de lucru în ture, 3 zile de lucru și 3 zile libere
 - Asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității
 - Compensarea 50% pentru sport si pentru serviciile noastre de vulcanizare
 - Achitarea salariului la timp/ Angajare oficială/ Pachet social

RESPONSABILITĂȚI:
 - Executarea operațiuni și sarcini necesare serviciilor deservirii cauciucurilor
 - Comunicarea politicoasă cu clienți
 - Deplasări către client cu microbuzul companiei (baza extinsă Volkswagen LT 35), în interiorul căruia se afla echipamentul de montare a anvelopelor

CERINȚE:
 - Deținerea permisului de conducere pentru categoria „B”
 - Abilitate, dorință de a învăta si de lucra in aceasta sfera de activitate
 - Experiența similara (demontare, montare, echilibrare și etc. - va constitui un avantaj

Sună la Tel / Viber 060 908 708 sau scrie-ne pe job@autoshina.md

VEZI MAI MULTE DESPRE NOI =>

Вид деятельности

Прочее: Монтаж-обслуживание-ремонт, Монтаж-обслуживание-ремонт оборудования

Уровень зарплаты

6000-9000

Телефон

060908708

Контактное имя

Анастасия