OPERATOR (Durlesti)

  • MoldPresa
  • Chisinau , Moldova
  • 04 мар, 2019
Офисные работники, Секретариат

Описание работы

COMPANIA „MOLDPRESA GRUP” SRL , lider pe segmentul de distribuție a presei și a cărților pe teritoriul Republicii Moldova, anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de

Cerinţele:
• Studii medii de specialitate
• Cunoştinţe de operare PC (MS Office)
• Atentie la detalii

Responsabilitati
• In baza datelor primite de la merceolog intocmeste facturi de iesire a marfii din depozit;
• Intocmeste facturile de expeditie conform rutelor stabilite;
• Formeaza in baza de date automatizata soldurile pe grupe de produse si verifica corespunderea acestora cu datele reale din depozit.
• In caz de necesitate corecteaza datele, coordonand acest fapt cu merceologul responsabil de grupul de produse

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV pe adresa hr@moldpresa.md cu specificarea postului dorit. Pentru mai multe informații, contactează-ne pe 022584163/ 078801017.

Уровень зарплаты

MDL