Manager clienți KA

  • MoldPresa
  • Chisinau , Moldova
  • 04 мар, 2019
Продажи

Описание работы

COMPANIA „MOLDPRESA GRUP” SRL , lider pe segmentul de distribuție a presei și a cărților pe teritoriul Republicii Moldova, anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de
Cerinte:
  • Studii superioare (avantaj);
    experienta in vanzari de minim 2 ani;
    Abilitati de vanzare si negociere;
    Persoana comunicativa, sociabila, dinamica, deschisa la provocari.
    Permis de conducere cat. B
Responsabilitati:
  • Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor
    Asigurarea livrarii si expunerii marfii dupa cerinte
    Formarea de rapoarte de vanzari / retururi;
    Urmarirea platilor efectuate de catre clienti in baza contractelor incheiate;
    Marirea numarului de clienti.
    Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV pe adresa mprecrutare@gmail.com
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV pe adresa hr@moldpresa.md cu specificarea postului dorit. Pentru mai multe informații, contactează-ne pe 022584163/ 078801017.

Уровень зарплаты

MDL