CONTABIL revizor

  • MoldPresa
  • Chisinau , Moldova
  • 26 фев, 2019
Бухгалтерский учет

Описание работы

COMPANIA „MOLDPRESA GRUP” SRL , lider pe segmentul de distribuție a presei și a cărților pe teritoriul Republicii Moldova, anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de
Responsabilități:
- Crearea și evidența facturilor fiscale și de expediție în 1C;
- Verificarea registrelor de procurare;
- Pregătirea documentelor pentru prezentarea rapoartelor;
- Efectuarea operaţiunilor de casă şi bancă;
- Completarea documentelor primare;
- Efectuarea calculelor salariale și eliberarea salariului;
Cerințele de bază:
- Cunoașterea legislației fiscale;
- Studii superioare economice;
- Experiența de muncă minim 2 ani;
- Utilizator PC, cunoașterea programelor Excel, 1С;
- Atenție, responsabilitate, diligență;
- Cunoașterea actelor normative și a legislației de profil;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV pe adresa hr@moldpresa.md cu specificarea postului dorit. Pentru mai multe informații, contactează-ne pe 022584163/ 078801017.

Уровень зарплаты

MDL